Bestuur 38 der v.v. Ariston'80

Mitchel Knipscheer
Voorzitter
voorzitter@ariston80.nl
Ineke Lammers
Secretaris
secretaris@ariston80.nl
Tim van Zee
Penningmeester
penningmeester@ariston80.nl
Wilma Hiemstra
Wedstrijdsecretaris
wedstrijdsecretaris@ariston80.nl
Arjan van Schendel
Vicevoorzitter
vicevoorzitter@ariston80.nl
Wim van der Meer
Commissaris Interne Zaken
internezaken@ariston80.nl

Oud-besturen

Bestuur 37

2016-2017

Voorzitter: Bob Dijkhuizen
Secretaris: Sietske Imming
Penningmeester: Misha Grift
Wedstrijdsecretaris: Hanna Lanwehr
Vicevoorzitter: Luuk van Koppen
Activiteitencoördinator: Laurens Kinkelaar

Bestuur 36

2015-2016

Voorzitter: David Knops
Secretaris: Laurens Kinkelaar
Penningmeester: Bob Dijkhuizen
Wedstrijdsecretaris: Dick Nieuwenhuizen
Vicevoorzitter: Peter Jamar
Activiteitencoördinator: Tessel Snijders Blok

Bestuur 35

2014-2015

Voorzitter: Viktor de Jonckheere
Secretaris: Jelle Kamsma
Penningmeester: David Knops
Wedstrijdsecretaris: Peter Jamar
Vicevoorzitter: Sanne Aarts
Activiteitencoördinator: Saimi Triemstra

Bestuur 34

2013-2014

Voorzitter: Nils Velders
Secretaris: Roger Caenen
Penningmeester: Guido Mul
Wedstrijdsecretaris: Brian Nanhekhan
Vicevoorzitter: Saimi Triemstra
Activiteitencoördinator: Rubin Spittka
Algemeen lid: Michel Jansen

Bestuur 33

2012-2013

Voorzitter: Peter Pul
Secretaris: Michel Jansen
Penningmeester: Veronika Cheplygina
Wedstrijdsecretaris: Brian Nanhekhan
Vicevoorzitter: Roger Caenen
Activiteitencoördinator: Marijke Hegger

Bestuur 32

2011-2012

Voorzitter: Stefan Viergever
Secretaris: Joeri Frederik
Penningmeester: Veronika Cheplygina
Vice-voorzitter: Peter Pul
Wedstrijdsecretaris: Diana Pereira
Activiteitencoördinator: Marlies Alma

Bestuur 31

2010-2011

Voorzitter: Stefan Viergever
Secretaris: Dirk van der Laag
Penningmeester: Hielke Krijnen
Vice-voorzitter: Joeri Frederik
Wedstrijdsecretaris: Diana Pereira

2009 - 2010
Voorzitter: Nick Bel
Secretaris: Dirk van der Laag
Penningmeester: Johan Zonderland
Wedstrijdsecretaris: Bart van Lakwijk
Activiteitencoördinator: Stefan Viergever

2008 - 2009
Voorzitter: Michiel Roesink
Interim Voorzitter: Harmen van der Land
Secretaris: Johan Zonderland
Penningmeester: Harmen van der Land
Wedstrijdsecretaris: Nick Bel
Activiteitencoördinator: Fedde Burgers

2007 - 2008
Voorzitter: Michiel Roesink
Secretaris: Sannie Verweij
Penningmeester: Harmen van der Land
Wedstrijdsecretaris: Marten Wolff
Activiteitencoördinator: Bas Grimbergen

2006 - 2007
Voorzitter: Michiel Roesink
Secretaris: Maaike Velderman
Penningmeester: Yntze Meijer
Wedstrijdsecretaris: Marten Wolff
Activiteitencoördinator: Bas Grimbergen

2005 - 2006
Voorzitter: Raoul Loeffen
Secretaris: Rombout Wever en Raoul Loeffen
Penningmeester: Klaas Jan Lei
Wedstrijdsecretaris: Rombout Wever
Activiteitencoördinator: Alex Duijnmeier

2004 - 2005
Voorzitter: Raoul Loeffen
Secretaris: Joris Brakkee
Penningmeester: Klaas Jan Lei
Wedstrijdsecretaris: Rombout Wever
Activiteitencoördinator: Alex Duijnmeier

2003 - 2004
Voorzitter: Bram van Roermund
Secretaris: Lisenka te Lindert
Penningmeester: Luuk Smeets
Wedstrijdsecretaris: Luuk Smeets
Activiteitencoördinator: Maarten van der Voort

2002 - 2003
Voorzitter: Bram van Roermund
Secretaris: Leontien Barends
Penningmeester: Luuk Smeets
Wedstrijdsecretaris: Marcel Kalf
Activiteitencoördinator: Maarten van der Voort

2001 - 2002
Voorzitter: Erik van de Tillaart
Secretaris: Marcel Kalf
Penningmeester: Joost Smeets
Wedstrijdsecretaris: Floris Avezaat
Activiteitencoördinator: Leon Boon

2000 - 2001
Voorzitter: Erik van de Tillaart
Secretaris: Lynda Voorspuij
Penningmeester: Joost Smeets
Wedstrijdsecretaris: Floris Avezaat
Activiteitencoördinator: Leon Boon

1999 - 2000
Voorzitter: Ivo Lechner
Secretaris: Erik Sluis
Penningmeester: Erwin van Langeveld
Wedstrijdsecretaris: Richard van de Plas
Activiteitencoördinator: Geert van de Belt

1998 - 1999
Voorzitter: Gert-Jan van Rie
Secretaris: Marcel van de Berg
Penningmeester: Erwin van Langeveld
Wedstrijdsecretaris: Jeroen Fikkers
Activiteitencoördinator: Guus Riteko

1997 - 1998
Voorzitter: Gert-Jan van Rie
Secretaris: Marcel van de Berg
Penningmeester: Mark Buitelaar
Wedstrijdsecretaris: Ewald Borkens
Vice-voorzitter: Jeroen Fikkers
Commissaris boot/activiteiten: Guus Riteko

1996 - 1997
Voorzitter: Klaas Langhout
Secretaris: Marcel Schoemakers
Penningmeester: Jeroen Jansen
Wedstrijdsecretaris: Jeroen Fikkers
Vice-voorzitter: Bob van Bree
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel

1995 - 1996
Voorzitter: Jeroen Jansen
Secretaris: Marcel Schoemakers
Penningmeester: Mark Buitelaar
Wedstrijdsecretaris: Klaas Langhout
Vice-voorzitter: Patrick Lourens
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel

1994 - 1995
Voorzitter: Peter Muller
Secretaris: Jeroen Jansen
Penningmeester: Wouter Veldkamp
Wedstrijdsecretaris: Evert Hageman
Vice-voorzitter: Patrick Lourens
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel

1993 - 1994
Voorzitter: Roland Vinkenvleugel
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Ard Wormeester
Wedstrijdsecretaris: Arjan van de Put

1992 - 1993
Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Richard Ottens
Wedstrijdsecretaris: Arjan van de Put
Vice-voorzitter: Onno Grandiek

1991 - 1992
Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Richard Ottens
Wedstrijdsecretaris: Geert van Velsen
Vice-voorzitter: Onno Grandiek

1990 - 1991
Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Alex Coppoolse
Penningmeester: Paul Bierbooms
Wedstrijdsecretaris: Martijn Hooimeijer
Vice-voorzitter: Peter van Londen

1989 - 1990
Voorzitter: Erik Olij
Secretaris: Alex Coppoolse
Penningmeester: Peter-Eric Fransen
Wedstrijdsecretaris: Ronald van de Luit
Vice-voorzitter: Lex Pater

1988 - 1989
Voorzitter: Erik Olij
Secretaris: Peter Waanders
Penningmeester: Peter-Eric Fransen
Wedstrijdsecretaris: Johan Zijp
Vice-voorzitter: Lex Pater

1987 - 1988
Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Dirk van Ingen
Wedstrijdsecretaris: Johan Zijp
Vice-voorzitter: Henk Dilweg

1986 - 1987
Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Dirk van Ingen
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Henk Dilweg

1985 - 1986
Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Henk Dilweg

1984 - 1985
Voorzitter: Ronald Bon
Secretaris: Niko den Boer
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Pieter Bezemer

1983 - 1984
Voorzitter: Ronald Bon
Secretaris: Niko den Boer
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Arjen Langbroek

1982 - 1983
Voorzitter: Durk Adema
Secretaris: Eric Brasse
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Rob van Doesburg

1981 - 1982
Voorzitter: Pieter van der Zwet
Secretaris: Eric Brasse
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Frans van der Horst

1980 - 1981
Voorzitter: Douwe van der Kooi
Secretaris: Allard Bruinsma
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Rob van Doesburg
Vice-voorzitter: Aart de Geus

2.5.0.35