v.v. Ariston '80

Bestuur

Bestuur 44

der v.v. ariston'80
Thymo websitefoto-3
Voorzitter
Thymo Westerhof
Secretaris foto
Secretaris
Bouchra Bouras
Penningmeester foto
Penningmeester
Killian van Oers
Wedstrijdsecretaris A foto
Wedstrijdsecretaris A
Wouter van Aalderen
Wedstrijdsecretaris B foto
Wedstrijdsecretaris B
Mirte Breij
Vicevoorzitter foto
Vicevoorzitter
Luuk Sijm
Com. Interne Zaken foto
Commissaris Interne Zaken
Aniek Vankan

Oud-besturen

Bestuur 43

Voorzitter: Marieke Smith
Secretaris: Liss van Wensveen
Penningmeester: Sam Heslenfeld
Wedstrijdsecretaris A: Jelle Schotanus
Wedstrijdsecretaris B: Romy de Bruine
Vicevoorzitter: Rael Huizenga
Commissaris Interne Zaken: Timo Warmenhoven

Bestuur 42

Voorzitter: Matthijs van der Jagt
Secretaris: Ike Huisman
Penningmeester: Sarah van Burk
Wedstrijdsecretaris A: Emiel Tomassen
Wedstrijdsecretaris B: Susanna Tdlohreg
Vicevoorzitter: Koen van Arem
Commissaris Interne Zaken: Joaquim Boendermaker

Bestuur 41

Voorzitter: Nwankwo Hogervorst
Secretaris: Vlei Blommers
Penningmeester: Toke Camps
Wedstrijdsecretaris A: Karlijn van Beekum
Wedstrijdsecretaris B: Bouwe van der Poel
Vicevoorzitter: Julian Visser
Commissaris Interne Zaken: Jan Eggink

Bestuur 40

Voorzitter: Amerens Bekkers
Secretaris: Anniek Kloosterziel
Penningmeester: Martin de Jong
Wedstrijdsecretaris A: Tom van Berkel
Wedstrijdsecretaris B: Cas Verhoeven
Vicevoorzitter: Isabel van Ommen
Commissaris Interne Zaken: Marilse Nouws

Bestuur 39

Voorzitter: Arjan Andeweg
Secretaris: Anna van den Hoek
Penningmeester: Ties Bongers
Wedstrijdsecretaris: Tomas Raaphorst
Vicevoorzitter: Laura Ahsmann
Commissaris Interne Zaken: Lotte Bodelier

Bestuur 38

Voorzitter: Mitchel Knipscheer
Secretaris: Ineke Lammers
Penningmeester: Tim van Zee
Wedstrijdsecretaris: Wilma Hiemstra
Vicevoorzitter: Arjan van Schendel
Commissaris Interne Zaken: Wim van der Meer

Bestuur 37

Voorzitter: Bob Dijkhuizen
Secretaris: Sietske Imming
Penningmeester: Misha Grift
Wedstrijdsecretaris: Hanna Lanwehr
Vicevoorzitter: Luuk van Koppen
Activiteitencoördinator: Laurens Kinkelaar

Bestuur 36

Voorzitter: David Knops
Secretaris: Laurens Kinkelaar
Penningmeester: Bob Dijkhuizen
Wedstrijdsecretaris: Dick Nieuwenhuizen
Vicevoorzitter: Peter Jamar
Activiteitencoördinator: Tessel Snijders Blok

Bestuur 35

Voorzitter: Viktor de Jonckheere
Secretaris: Jelle Kamsma
Penningmeester: David Knops
Wedstrijdsecretaris: Peter Jamar
Vicevoorzitter: Sanne Aarts
Activiteitencoördinator: Saimi Triemstra

Bestuur 34

Voorzitter: Nils Velders
Secretaris: Roger Caenen
Penningmeester: Guido Mul
Wedstrijdsecretaris: Brian Nanhekhan
Vicevoorzitter: Saimi Triemstra
Activiteitencoördinator: Rubin Spittka
Algemeen lid: Michel Jansen

Bestuur 33

Voorzitter: Peter Pul
Secretaris: Michel Jansen
Penningmeester: Veronika Cheplygina
Wedstrijdsecretaris: Brian Nanhekhan
Vicevoorzitter: Roger Caenen
Activiteitencoördinator: Marijke Hegger

Bestuur 32

Voorzitter: Stefan Viergever
Secretaris: Joeri Frederik
Penningmeester: Veronika Cheplygina
Vicevoorzitter: Peter Pul
Wedstrijdsecretaris: Diana Pereira
Activiteitencoördinator: Marlies Alma

Bestuur 31

Voorzitter: Stefan Viergever
Secretaris: Dirk van der Laag
Penningmeester: Hielke Krijnen
Vicevoorzitter: Joeri Frederik
Wedstrijdsecretaris: Diana Pereira

2009 – 2010

Voorzitter: Nick Bel
Secretaris: Dirk van der Laag
Penningmeester: Johan Zonderland
Wedstrijdsecretaris: Bart van Lakwijk
Activiteitencoördinator: Stefan Viergever

2008 – 2009

Voorzitter: Michiel Roesink
Interim Voorzitter: Harmen van der Land
Secretaris: Johan Zonderland
Penningmeester: Harmen van der Land
Wedstrijdsecretaris: Nick Bel
Activiteitencoördinator: Fedde Burgers

2007 – 2008

Voorzitter: Michiel Roesink
Secretaris: Sannie Verweij
Penningmeester: Harmen van der Land
Wedstrijdsecretaris: Marten Wolff
Activiteitencoördinator: Bas Grimbergen

2006 – 2007

Voorzitter: Michiel Roesink
Secretaris: Maaike Velderman
Penningmeester: Yntze Meijer
Wedstrijdsecretaris: Marten Wolff
Activiteitencoördinator: Bas Grimbergen

2005 – 2006

Voorzitter: Raoul Loeffen
Secretaris: Rombout Wever en Raoul Loeffen
Penningmeester: Klaas Jan Lei
Wedstrijdsecretaris: Rombout Wever
Activiteitencoördinator: Alex Duijnmeier

2004 – 2005

Voorzitter: Raoul Loeffen
Secretaris: Joris Brakkee
Penningmeester: Klaas Jan Lei
Wedstrijdsecretaris: Rombout Wever
Activiteitencoördinator: Alex Duijnmeier

2003 – 2004

Voorzitter: Bram van Roermund
Secretaris: Lisenka te Lindert
Penningmeester: Luuk Smeets
Wedstrijdsecretaris: Luuk Smeets
Activiteitencoördinator: Maarten van der Voort

2002 – 2003

Voorzitter: Bram van Roermund
Secretaris: Leontien Barends
Penningmeester: Luuk Smeets
Wedstrijdsecretaris: Marcel Kalf
Activiteitencoördinator: Maarten van der Voort

2001 – 2002

Voorzitter: Erik van de Tillaart
Secretaris: Marcel Kalf
Penningmeester: Joost Smeets
Wedstrijdsecretaris: Floris Avezaat
Activiteitencoördinator: Leon Boon

2000 – 2001

Voorzitter: Erik van de Tillaart
Secretaris: Lynda Voorspuij
Penningmeester: Joost Smeets
Wedstrijdsecretaris: Floris Avezaat
Activiteitencoördinator: Leon Boon

1999 – 2000

Voorzitter: Ivo Lechner
Secretaris: Erik Sluis
Penningmeester: Erwin van Langeveld
Wedstrijdsecretaris: Richard van de Plas
Activiteitencoördinator: Geert van de Belt

1998 – 1999

Voorzitter: Gert-Jan van Rie
Secretaris: Marcel van de Berg
Penningmeester: Erwin van Langeveld
Wedstrijdsecretaris: Jeroen Fikkers
Activiteitencoördinator: Guus Riteko

1997 – 1998

Voorzitter: Gert-Jan van Rie
Secretaris: Marcel van de Berg
Penningmeester: Mark Buitelaar
Wedstrijdsecretaris: Ewald Borkens
Vice-voorzitter: Jeroen Fikkers
Commissaris boot/activiteiten: Guus Riteko

1996 – 1997

Voorzitter: Klaas Langhout
Secretaris: Marcel Schoemakers
Penningmeester: Jeroen Jansen
Wedstrijdsecretaris: Jeroen Fikkers
Vice-voorzitter: Bob van Bree
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel

1995 – 1996

Voorzitter: Jeroen Jansen
Secretaris: Marcel Schoemakers
Penningmeester: Mark Buitelaar
Wedstrijdsecretaris: Klaas Langhout
Vice-voorzitter: Patrick Lourens
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel

1994 – 1995

Voorzitter: Peter Muller
Secretaris: Jeroen Jansen
Penningmeester: Wouter Veldkamp
Wedstrijdsecretaris: Evert Hageman
Vice-voorzitter: Patrick Lourens
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel

1993 – 1994

Voorzitter: Roland Vinkenvleugel
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Ard Wormeester
Wedstrijdsecretaris: Arjan van de Put

1992 – 1993

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Richard Ottens
Wedstrijdsecretaris: Arjan van de Put
Vice-voorzitter: Onno Grandiek

1991 – 1992

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Richard Ottens
Wedstrijdsecretaris: Geert van Velsen
Vice-voorzitter: Onno Grandiek

1990 – 1991

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Alex Coppoolse
Penningmeester: Paul Bierbooms
Wedstrijdsecretaris: Martijn Hooimeijer
Vice-voorzitter: Peter van Londen

1989 – 1990

Voorzitter: Erik Olij
Secretaris: Alex Coppoolse
Penningmeester: Peter-Eric Fransen
Wedstrijdsecretaris: Ronald van de Luit
Vice-voorzitter: Lex Pater

1988 – 1989

Voorzitter: Erik Olij
Secretaris: Peter Waanders
Penningmeester: Peter-Eric Fransen
Wedstrijdsecretaris: Johan Zijp
Vice-voorzitter: Lex Pater

1987 – 1988

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Dirk van Ingen
Wedstrijdsecretaris: Johan Zijp
Vice-voorzitter: Henk Dilweg

1986 – 1987

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Dirk van Ingen
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Henk Dilweg

1985 – 1986

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Henk Dilweg

1984 – 1985

Voorzitter: Ronald Bon
Secretaris: Niko den Boer
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Pieter Bezemer

1983 – 1984

Voorzitter: Ronald Bon
Secretaris: Niko den Boer
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Arjen Langbroek

1982 – 1983

Voorzitter: Durk Adema
Secretaris: Eric Brasse
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Rob van Doesburg

1981 – 1982

Voorzitter: Pieter van der Zwet
Secretaris: Eric Brasse
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Frans van der Horst

1980 – 1981

Voorzitter: Douwe van der Kooi
Secretaris: Allard Bruinsma
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Rob van Doesburg
Vice-voorzitter: Aart de Geus